Om hotellet
Sheraton Jumeirah Beach Resort er et fint hotell med perfekt beliggenhet nær stranden i Jumeirah Beach. Hotellet har et herlig bassengområde med solsenger og parasoller omringet av palmer og frodige omgivelser. Her kan du nyte herlige bad i bassenget, og når du vil til stranden, går du enkelt fra bassengområdet via en gangvei gjennom en stor, hyggelig hage.
På Sheraton Jumeirah Beach Resort er det flere gode restauranter og barer å velge mellom. Her kan du blant annet nyte smakfulle retter fra det libanesiske og kinesiske kjøkken. I hotellets hovedrestaurant kan du velge og vrake blant det store utvalget, og når du vil ha noe litt enklere å spise, kan du besøke bassengbaren eller loungen.
Vil du trene i ferien kan du ta turen til hotellets velutstyrte treningsrom med vekter, kondisjons- og styrkemaskiner. Vil du føle deg litt ekstra bortskjemt, anbefaler vi et besøk i hotellets spa. Sheraton Jumeirah Beach Resort har lyse rom med stilig, klassisk innredning.
Bryllup på hotellet
Hotellet har en egen brylupsplanlegger som hjelper til med alle detaljer både før, under og etter vielsen. Les mer på www.sheratonjumeirahbeach.com/weddings/
Øvrig informasjon
- Bygget: 1996
- Renovert: 2003
- Bygninger: 1
- Etasjer: 9
- Rom/leiligheter: 256
- Heis
- Resepsjon
- Safe i resepsjonen mot betaling
- Vaskeriservice mot betaling
- Minibank
- Parkering inkludert på hotellområdet med forbehold om plass
Internett
- WiFi på hele hotellet er inkludert
- WiFi på rommet er inkludert
Vår service på reisemålet
Ving har ikke personale på reisemålet ditt, men du kan nå oss på telefon døgnet rundt hvis du har behov for hjelp.
Viktig å vite
For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.
Skatter & avgifter
Myndighetene har innført en turistskatt på overnattinger i Dubai. På samtlige hotell og leilighetshotell kreves det en ekstra skatt. Beløpet kan variere litt fra hotell til hotell, men ligger på ca. 10-20 dirham pr. natt og rom. I en 2-romsleilighet betales det altså skatt for respektive rom. Skatten betales direkte til hotellet, senest ved avreise.
Offisiell klassifisering mangler



