Om hotellet
La Veranda Resort er et vakkert boutique-hotell bygget i kolonistil på Phu Quoc. Hotellet ligger rett ved havet og du bor komfortabelt i fine rom med balkong eller terrasse mot de frodige omgivelsene.
La Veranda Resort har en stor, herlig hage hvor du kan slappe av på en solseng ved bassenget. I restaurantene kan du velge mellom vietnamesisk og internasjonalt kjøkken til frokost, lunsj og middag. Ønsker du en aktiv ferie kan du for eksempel benytte treningsrommet, spille badminton, ta yogatimer eller dykke. Hotellet arrangerer også fisketurer. Vil du bare slappe av, kan du unne deg en behandling i hotellets innbydende spa.
La Veranda Resort er også et utmerket utgangspunkt for deg som vil utforske Phu Quoc på egen hånd.
Øvrig informasjon
- Bygget: 2006
- Etasjer: 2
- Rom/leiligheter: 70
- Resepsjon
- Vaskeriservice mot betaling
Internett
- WiFi på hele hotellet er inkludert
- WiFi på rommet er inkludert
Vår service på reisemålet
Ving har ikke personale i Vietnam, men du kan nå oss på telefon døgnet rundt hvis du har behov for hjelp.
Viktig å vite
For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.
Offisiell klassifisering mangler



