Logo for Ving
Se dine sparte hotell

Petit Palace Posada del Peine

Madrid, Madrid
  • Gratis WiFi i rommene/leilighetene
Se tilgjengelige rom
skip links

Om hotellet

Velkommen til Madrids eldste hotell, bygget i 1611. Hotellet har siden 2005 gradvis blitt forvandlet til et moderne storbyhotell. Etter restaureringen fremstår Petit Palace Postada Del Peine som et boutiquehotell med en fin blanding av gammelt og ultramoderne. Beliggenheten er like bra som den alltid har vært -...
  • Gratis WiFi i rommene/leilighetene

Hotellfakta

  • Restaurant
    Ja
  • Bar
    Ja
  • Treningsrom
    Nei
  • Heis
    Ja
  • T-banestasjon
    500 m
  • Aircondition i alle rom/leiligheter
    Ja

Om hotellet

Velkommen til Madrids eldste hotell, bygget i 1611. Hotellet har siden 2005 gradvis blitt forvandlet til et moderne storbyhotell. Etter restaureringen
fremstår Petit Palace Postada Del Peine som et boutiquehotell med en fin blanding av gammelt og ultramoderne. Beliggenheten er like bra som den alltid har vært - rett ved Plaza Mayor og rett
i nærheten av Puerta del Sol. Hotellet har et business-senter for deg som skal jobbe i løpet av oppholdet.

Øvrig informasjon

Bygget: 1610
Renovert: 2005
Bygninger: 1
Etasjer: 5
Rom/leiligheter: 71
Heis (i hovedbygningen)
Resepsjon
Vaskeriservice mot betaling

Internett

WiFi i resepsjon/lobby er inkludert
WiFi på rommet er inkludert

Vår service på reisemålet

Ving har ikke personale i Madrid, men du kan nå oss på telefon døgnet rundt hvis du har behov for hjelp.

Viktig å vite

For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.

Offisiell klassifisering mangler

Rom og leiligheter

Pene rom med moderne innredning og varierende planløsning.
To typer rom:
Enkeltrom
Dobbeltrom for 2–3 personer

I alle rom/leiligheter:

  • Aircondition (sentralstyrt)
  • Enkeltsenger i noen rom
  • Stor dobbeltseng (king size) i noen rom
  • Ekstra oppredning i enkeltseng
  • TV med lokale kanaler
  • Romservice
  • Safe
  • Minibar mot betaling
  • Hårføner
  • Badekar eller dusj
  • Rengjøring – dager pr. uke: 7
Et spesielt rom kan ikke garanteres.
Rengjøring innebærer at gulvet feies, sengene res opp, søppel tømmes, og overflater samt badet tørkes av. Håndklær byttes vanligvis 1–3 ganger i uken, mens sengetøy skiftes sjeldnere.

Mat og drikke

Måltider på hotellet:

  • Frokost mot betaling
Aktuelle åpningstider i restauranter og barer opplyses ved ankomst til hotellet. Der det tilbys måltidspakker, kan tider og innhold bli endret uten forvarsel.

Beliggenhet og transport

Bytrafikk.
  • Nærmeste sentrum: 0 m Madrid
  • Hovedsentrum: 0 m Madrid
  • Kollektivtransport: 500 m til t-bane
  • Flyplass: 19 km Bajaras Airport
Calle Postas 17,
28012 Madrid
+34 915 238 151
posadadelpeine@petitpalace.com

Transport til reisemålet

For å komme deg enklest mulig til hotellet, anbefaler vi at du forhåndsbestiller privat transport. Det kan du gjøre online samtidig med at du bestiller reisen, eller ved å kontakte en reiserådgiver etterpå. All informasjon om hvordan og hvor sjåføren møter deg finner du i reisedokumentene dine. Les mer om transport når du reiser med rutefly.

Reisetiden fra flyplassen Madrid-Barajas til hotellene i er ca. 30 minutter (ca. 20 km). Tiden kan variere avhengig av lokale trafikkforhold.

PRISER OG BESTILLING