Om hotellet
HOVIMA Santa Maria er et populært, noe slitt leilighetshotell med bra beliggenhet i Costa Adeje & Fañabé Beach. Her bor du med både restauranter, shopping og strandliv innen komfortabel rekkevidde. Hotellet har et hyggelig bassengområde med to basseng der det er enkelt å finne seg til rette for en rolig dag i solen. Foretrekker du salte bad, ligger stranden bare en kort spasertur unna.
Blir du sulten, har hotellet en restaurant, og i bassengbaren serveres enklere retter, snacks og svalende drikke i løpet av dagen. For en ekstra komfortabel ferie kan du også bestille måltidspakker allerede hjemmefra.
HOVIMA Santa Maria tilbyr forskjellige typer leiligheter, med eller uten halvpensjon inkludert.
Øvrig informasjon
- Bygget: 1986
- Renovert: 2002 og 2022
- Bygninger: 2
- Etasjer: 2 og 7
- Rom/leiligheter: 402
- Heis (i hovedbygningen som har 7 etasjer)
- Resepsjon
- Bagasjeoppbevaring
- Myntvaskeri mot betaling
- Parkering inkludert på hotellområdet med forbehold om plass
- Ladestasjon for elbil mot betaling
Internett
- WiFi på hele hotellet er inkludert
- WiFi på rommet er inkludert
Vår service på reisemålet
I Vings app finner du informasjon om reisemålet ditt og annen nyttig informasjon både før og under reisen. Du kan enkelt kontakte oss i ferien hvis du trenger tips eller gode råd om f.eks. leiebiler og utflukter. Du når oss døgnet rundt på servicetelefonen og på e-post i tidsrommet 08.00–20.00.
Viktig å vite
For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.
Hotellets offisielle klassifisering er 3.







