Om hotellet
Las Villas de Amadores er et innbydende leilighetshotell med gangavstand til stranden, restauranter og shopping. Hotellet ligger i Playa de Amadores, og har et unikt design og en hyggelig atmosfære.
Hotellets hjerte er det koselige bassengområdet med oppvarmet basseng og barnebasseng, som tilbyr flott utsikt mot havet. Her kan du tilbringe avslappende og behagelige feriedager i solsengen og nyte herlige bad. For ekstra avslapning kan du bestille en velgjørende massasje.
På hotellet finnes det en liten utendørs treningspark for deg som ønsker å trene i ferien. Vil du utfordre reisefølget ditt, kan dere også spille bordtennis. For barna er det en lekeplass.
Las Villas de Amadores tilbyr hyggelig innredede leiligheter med varme aksentfarger for opptil fem personer. Leilighetene har en kjøkkenkrok der du kan lage litt enkle måltider som kan nytes i ro og fred på balkongen.
Øvrig informasjon
- Bygget: 2009/2010
- Bygninger: 2
- Etasjer: 4
- Rom/leiligheter: 55
- Heis, delvis (ikke til 2. etasje)
- Resepsjon med varierende og begrensede åpningstider. En vaktmester åpner utenfor åpningstidene.
- Bagasjeoppbevaring
- Parkering inkludert i hotellets parkeringshus med forbehold om plass
Internett
- WiFi på hele hotellet er inkludert
- WiFi på rommet er inkludert
Vår service på reisemålet
I Ving-appen finner du informasjon om reisemålet ditt og annen nyttig informasjon både før og under reisen. Du kan enkelt kontakte oss i ferien hvis du trenger tips eller gode råd om f.eks. leiebiler og utflukter. Du når oss døgnet rundt på servicetelefonen samt på SMS og e-post i tidsrommet 08.00–20.00.
Viktig å vite
For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.
Skatter & avgifter
Mogan kommune tar en turistskatt på 0,15 euro pr. person pr. natt for hotellovernattinger. skatten betales direkte til hotellet.
Hotellets offisielle klassifisering er 4.



