Om hotellet
Lapita Dubai Parks Authograph Collection er et familievennlig hotell bygget i eksotisk polynesisk stil. Her bor du i et fint og romslig rom med plass til opptil fire personer. Hotellet tilbyr noe for alle – et herlig bassengområde med barnebasseng, en barneklubb for de yngre gjestene, spa og treningsrom for de aktive. Det er også flere restauranter og barer å velge mellom.
Fra Lapita Dubai Parks Autograph Collection er det gangavstand til Dubai Parks and Resorts, som kan friste med sine spennende temaparker LEGOLAND® Water Park, LEGOLAND® Dubai, MOTIONGATE™ Dubai, Bollywood Parks™ og Real Madrid World. Et opphold med Ving på Lapita Dubai inkluderer inngang til Dubai Parks and Resorts i samme antall dager som antall netter du bor på hotellet. I tillegg til inngang under oppholdet kan du selv velge om du vil inkludere ankomstdagen eller avreisedagen – gi beskjed til hotellet ved innsjekk.
Øvrig informasjon
- Bygget: 2017
- Bygninger: 9
- Rom/leiligheter: 504
- Heis
- Resepsjon
- Bagasjeoppbevaring
- Vaskeriservice mot betaling
- Parkering inkludert på hotellområdet med forbehold om plass
Internett
- WiFi på hele hotellet er inkludert
- WiFi på rommet er inkludert
Vår service på reisemålet
Ving har ikke personale på reisemålet ditt, men du kan nå oss på telefon døgnet rundt hvis du har behov for hjelp.
Viktig å vite
For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.
Skatter & avgifter
Myndighetene har innført en turistskatt på overnattinger i Dubai. På samtlige hotell og leilighetshotell kreves det en ekstra skatt. Beløpet kan variere litt fra hotell til hotell, men ligger på ca. 10-20 dirham pr. natt og rom. I en 2-romsleilighet betales det altså skatt for respektive rom. Skatten betales direkte til hotellet, senest ved avreise.
Offisiell klassifisering mangler



