Tamarijn Aruba All Inclusive

Aruba, Aruba
Tamarijn Aruba All Inclusive er et hyggelig All Inclusive-hotell som ligger rett ved en av Arubas rolige paradisstrender, Druif Beach. Hotellet består
av flere bygninger langs strandlinjen og tilbyr stilrene rom med utsikt over havet og stranden. På hotellområdet er det et bredt utvalg av barer og restauranter med forskjellige tema. Velg mellom
italienske og asiatiske retter eller grillmat og nyt gode drinker på stranden i populære Bunker Bar. For å gjøre det ekstra komfortabelt er All Inclusive inkludert i prisen.
Ved det luftige bassengområdet kan du ta avkjølende bad og samtidig nyte den vakre havutsikten. Hvis bading i havet lokker mer, er det kun noen skritt til den herlige sandstranden. For deg som vil røre på deg i ferien er det flere alternativer. På hotellet er det en klatrevegg samt et treningsrom, og du kan også spille volleyball, tennis eller være med på forskjellige treningstimer. Vil du se mer av omgivelsene utenfor hotellet, har de også sykkelutleie. For hotellets yngste gjester har hotellet en internasjonal barneklubb med tilhørende lekerom.
Når du bor på Tamarijn Aruba All Inclusive, har du også tilgang til alle fasiliteter og All Inclusive på nabohotellet Divi Aruba All Inclusive.

Internett

WiFi på hele hotellet er inkludert
WiFi i resepsjon/lobby er inkludert
WiFi på rommet er inkludert

Bryllup på hotellet

Hotellet har en egen bryllupsplanlegger som hjelper til med alle detaljer, både før, under og etter vielsen. Kontakt hotellet direkte for mer informasjon.

Øvrig informasjon

Obligatorisk depositum på 100 USD ved innsjekking i form av kredittkort-autorisasjon (beløpet skal være tilgjengelig på kortet under hele oppholdet). Samme sum i kontanter (USD) hvis man ikke har kredittkort.

Parkering inkludert på hotellområdet med forbehold om plass
Bygget 1977
Renovert 2016 (rommene og resepsjonen) og 2020 (hele hotellet og samtlige restauranter, bortsett fra Palm Grill)
14 bygning/er
2 etasje/r
236 rom/leiligheter
Resepsjon
Minimarked
Vaskeriservice mot betaling
Minibank

Vår service på reisemålet

Ving har ikke personale på Aruba, men du kan ringe oss hele døgnet hvis du trenger hjelp.

Hotellets offisielle klassifisering er 3.
  • Ligger på stranden
  • All Inclusive er inkludert
  • Gratis WiFi på hele hotellet
  • Treningsrom
  • Internasjonal barneklubb
  • Miljøsertifisert
Hotellfakta
  • Basseng
    Ja
  • Restaurant
    4 stk.
  • Bar
    4 stk.
  • WiFi
    Ja
  • Heis
    Nei
  • Aircondition i alle rom/leiligheter
    Ja
  • Minimarked
    Ja
  • Rengjøring – dager pr. uke
    7
  • Nærmeste sentrum
    2 km
  • Hovedsentrum
    2 km
  • Nærmeste strand/badested
    0 m

PRISER OG BESTILLING

Nødvendige informasjonskapsler hjelper til med å gjøre nettsiden brukbar, gjennom å aktivere grunnleggende funksjoner som sidenavigasjon og tilgang til sikre områder av nettsiden. Nettsiden vil ikke fungere optimalt uten disse informasjonskapslene.
Funksjonelle informasjonskapsler gjør det mulig å lagre informasjon om hvordan nettsiden ser ut eller oppfører seg, som f.eks. språket du velger og regionen du befinner deg i. Dette er nødvendig for at nettsiden skal fungere optimalt.
Statiske informasjonskapsler hjelper oss med å forstå hvordan den besøkende interagerer med nettsiden. Det skjer ved innsamling av data. Vi samler inn informasjon om hvordan du interagerer med nettsiden, hvor ofte du besøker den og hvilke sider du får opp. Dette gjør vi for å optimere design og brukervennlighet, samt styrke effektiviteten til nettsiden. Vi bruker også informasjonen til å gi deg personlig innhold og forberede markedsundersøkelser.
Markedsførings-informasjonskapsler brukes til å spore brukernes aktivitet på nettsiden. Det er for at vi og samarbeidspartnere skal ha mulighet til å vise innhold som er relevant for den besøkende. Vi samler informasjon om dine interesser, hvilke sider og annonser du klikker på og hvilke produkter eller tjenester du viser interesse for, eller kjøper (såkalt “profilering”). For å kunne vise målrettede annonser og annen målrettet markedsføring, deler vi informasjonen med virksomheter vi samarbeider med.