Halvdag med to dykk
En spennende halvdagsutflykt for sertifiserte dykkere, med to enkle dykk på et utvalgt dykkested.
- Ukedag:Alle dager. Formiddag
- Varighet:Halvdagsutflukt
- Pris:140 EUR pr. voksen, 130 EUR pr. barn.
- Språk:Engelsktalende guide.
- Viktig informasjon:Transport, snacks på båten og dykkerutstyr er inkludert.
Turene gjennomføres med speedbåt, noe som kan være utfordrende for personer med ryggproblemer.
Utflukten er kun for sertifiserte dykkere. Ved bestilling trenger vi informasjon om alder, høyde, vekt, skostørrelse, sertifisering, hvor mange dykk du har gjennomført tidligere, samt når du dykket sist.
Husk at du ikke bør dykke dagen før du skal fly. - Slik bestiller du:Denne utflukten bestiller du når du er på reisemålet, direkte i Ving-appen eller hos Vingvertene.
Hurtigfakta
Benytt muligheten til å dykke i krystallklart vann med sikt på opptil 20–25 meter. På denne halvdagsturen gjennomfører vi to dykk, og dykkestedet bestemmes samme dag og kan endres avhengig av værforholdene. Vanligvis dykker vi i grotter, med en maksimal dybde på 18 meter, så det er tilstrekkelig med Open Water-sertifikat.

Praktisk informasjon
Hvor blir jeg hentet når jeg skal være med på en utflukt? Hvordan fungerer det med bestilling og betaling? Her finner du alt du trenger å vite om våre utflukter.
