Om hotellet
Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island er et stort og innbydende hotell med flott beliggenhet på Marjan-halvøya i Ras Al Khaimah.
Her frister innbydende bassenger og hotellets lange, private strand på nesten 650 meter. Du kan spasere langs stranden, slappe av på en solseng og nyte herlige bad.
Hvis du vil trene i løpet av ferien, kan du besøke hotellets treningsstudio og spille tennis. For en avslappende stund kan du bestille tid på hotellets fine spa, som tilbyr flere forskjellige badstuer og velgjørende behandlinger. Hotellet har også et stort utvalg av restauranter og barer, inkludert en takbar hvor du kan nyte herlig utsikt over stranden og havet.
Doubletree by Hilton Resort & Spa Marjan Island har romslige og moderne rom.
Hotellet jobber aktivt med bærekraft, og har plantet over 600 mangrovetrær. I samarbeid med Ocean Bottle har de ryddet kysten for over 650 kilo plast. Hotellet bruker heller ikke plastartikler.
Øvrig informasjon
- Bygget: 2013
- Bygninger: 16
- Etasjer: 10 i hovedbygningen, 3–5 i øvrige bygninger
- Rom/leiligheter: 723
- Heis
- Resepsjon
- Vaskeriservice mot betaling
- Parkering inkludert på hotellområdet med forbehold om plass
Internett
- WiFi i resepsjon/lobby er inkludert
- WiFi på rommet er inkludert
Vår service på reisemålet
Ving har ikke personale på reisemålet ditt, men du kan nå oss på telefon døgnet rundt hvis du har behov for hjelp.
Viktig å vite
For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.
Skatter & avgifter
Myndighetene har innført en turistskatt på overnattinger i Ras al Khaimah. Skatten kan variere fra hotell til hotell, men ligger på mellom 10 og 20 dirham pr. natt pr. rom. I en 2-romsleilighet betaler men altså for hvert rom. Skatten betales direkte til hotellet, senest ved avreise.
Offisiell klassifisering mangler



