Om hotellet
Ibis Heroes Square er et hyggelig hotell i den delen av Budapest hvor byparken Városliget og den mektige Heltenes plass ligger. Her har du flere av Budapests mest kjente severdigheter i nærheten, som kunstmuseet, boulevarden Andrássy út og det klassiske termalbadet Széchenyi. I nærheten ligger også byparken, en grønn oase med kafeer og fornøyelsespark. Det tar ca. 10 minutter med t-banen til handle- og gågaten Váci utca, fra stasjonen i nærheten. På Ibis Heroes Square er det enkle, små rom der du kan slappe av etter en dag i byen. I hotellets restaurant kan du fylle på med energi, og i baren serveres det både kalde og varme drikker.
Øvrig informasjon
- Bygget: 1990
- Renovert: 2000
- Bygninger: 1
- Etasjer: 7
- Rom/leiligheter: 139
- Heis
- Resepsjon
- Safe i resepsjonen
- Vaskeriservice mot betaling
Internett
- WiFi på rommet er inkludert
Vår service på reisemålet
Ving har ikke personale i Budapest, men du kan nå oss på telefon døgnet rundt hvis du har behov for hjelp.
Viktig å vite
For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.
Skatter & avgifter
De ungarske myndighetene har innført en turistskatt på overnattinger i Budapest. På samtlige hotell og leilighetshotell kreves det en ekstra skatt. Skatten kan varierer litt fra hotell til hotell, men ligger på ca. 4 % av hotellprisen pr. natt. Skatten betales direkte til hotellet, senest ved avreise.
Offisiell klassifisering mangler



