Logo for Ving
Se dine sparte hotell

Hotel Aubamar Bali

  • All Inclusive mot tillegg
  • Gratis WiFi på hele hotellet
  • Treningsrom
Se tilgjengelige rom
skip links

Om hotellet

Hotel Aubamar Bali er et moderne hotell som ligger i hjertet av Playa de Palma på Mallorca. Hotellet har sentral beliggenhet og nærhet til stranden, shopping og fornøyelsesliv.

Her finner du et stort bassengområde med solsenger og parasoller, hvor du kan slå deg ned, slappe av og nyte solen eller ta noen...
  • All Inclusive mot tillegg
  • Gratis WiFi på hele hotellet
  • Treningsrom
  • Spa

Hotellfakta

  • Basseng
    2 stk.
  • Restaurant
    2 stk.
  • Bar
    3 stk.
  • Heis
    Ja
  • Aircondition i alle rom/leiligheter
    Ja
  • Nærmeste strand/badested
    200 m
Takbar
Takbar
Juniorsuite

Om hotellet

Hotel Aubamar Bali er et moderne hotell som ligger i hjertet av Playa de Palma på Mallorca. Hotellet har sentral beliggenhet og nærhet til stranden, shopping
og fornøyelsesliv.
Her finner du et stort bassengområde med solsenger og parasoller, hvor du kan slå deg ned, slappe av og nyte solen eller ta noen svømmetak – valget er ditt. Hotellet
tilbyr også flere restauranter og barer hvor du kan spise og drikke godt. En av barene er en takbar som byr på vakker utsikt og sosialt samvær. Hvis du føler for å unne deg noe ekstra, er et besøk i spaavdelingen å anbefale. Her finnes avslappende behandlinger, innendørsbasseng og badstue til din disposisjon. Hvis du heller vil være aktiv, kan du besøke treningsrommet eller gå en tur i de vakre omgivelsene.
Hotel Aubamar Bali tilbyr lyse, fine rom og juniorsuiter, og du kan velge mellom flere smarte måltidspakker som du kan kjøpe til sammen med reisen.

Øvrig informasjon

Bygget: 1969
Renovert: 2018–2019
Bygninger: 2
Etasjer: 4 og 12
Rom/leiligheter: 354
Heis
Resepsjon
Bagasjeoppbevaring
Minimarked
Vaskeriservice mot betaling
Parkering mot betaling på hotellområdet med forbehold om plass
Ladestasjon for elbil

Internett

WiFi på hele hotellet er inkludert
WiFi på rommet er inkludert

Vår service på reisemålet

I Vings app finner du informasjon om reisemålet ditt og annen nyttig informasjon både før og under reisen. Du kan enkelt kontakte oss i ferien hvis du trenger tips eller gode råd om f.eks. leiebiler og utflukter. Du når oss døgnet rundt på servicetelefonen samt på SMS og e-post kl. 08.00–20.00.

Viktig å vite

For at reisen din skal bli så bra som mulig, er det viktig at du leser informasjonen under viktig å vite. Her har vi samlet generell informasjon om hva du kan forvente på reisen.

Skatter & avgifter

De lokale myndighetene på Balearene krever skatt på hotellovernattinger. Skattebeløpet varierer, avhengig av offisiell hotell- eller leilighetsklassifisering, og må betales direkte til hotellet ved innsjekking.

Følgende skattesatser gjelder pr. person og natt for alle gjester over 16 år for de første 8 nettene på samme hotell:

Hotell/leilighet med offisiell kategori 4+ og 5 stjerner: 4,40 euro i perioden mai–oktober, 1,10 euro i november–april.
Hotell/leilighet med offisiell kategori 3+ og 4 stjerner: 3,30 euro i perioden mai–oktober, 0,80 euro i november–april.
Hotell/leilighet med offisiell kategori 1–3 stjerner: 2,20 euro i perioden mai–oktober, 0,55 i november–april.

Fra og med den 9. natten på samme hotell blir skatten halvert.
Vær oppmerksom på at vår klassifisering av hotell kan avvike fra den offisielle klassifiseringen av hotellet, som er grunnlaget for skattens størrelse.

Hotellets offisielle klassifisering er 4.

Rom og leiligheter

Lyse, fine rom og juniorsuiter.
Tre romtyper:

Dobbeltrom med balkong (ca. 20 m²) for 2 personer
Juniorsuite (ca. 30 m²) for 2 personer
Dobbeltrom med balkong og havutsikt (ca. 20 m²) for 2 personer

I alle rom/leiligheter:

  • Aircondition (sentralstyrt), i juni–september, avhengig av lufttemperaturen
  • Enkeltsenger
  • Barneseng (begrenset antall)
  • TV med satellittkanaler
  • Safe mot betaling
  • Kjøleskap
  • Hårføner
  • Rengjøring – dager pr. uke: 7
Vær oppmerksom på at også barn (fra 0 år) regnes som 1 person i ordinær- eller ekstraseng.
Rengjøring innebærer at gulvet feies, sengene res opp, søppel tømmes, og overflater samt badet tørkes av. Håndklær byttes vanligvis 1–3 ganger i uken, mens sengetøy skiftes sjeldnere.

Mat og drikke

Hotel Aubamar Bali har flere hyggelige barer og restauranter. Takbaren er noe helt spesielt, med en 360 graders utsikt og hyggelige fasiliteter som solsenger og boblebad.
  • Lobbybar, åpen kl. 11.00–13.00 og 14.00–17.00
  • Bassengbar med enkle retter, åpen kl. 10.00–24.00
  • Takbar, åpen kl. 11.00–20.00 (bassenget er åpent kl. 11.00–19.00)
  • Bufférestaurant, serverer frokost kl. 08.00–11.00, lunsj kl. 13.00–14.15 og middag kl. 18.30–20.30
  • À la carte-restaurant med temakvelder, serverer middag kl. 18.30–20.30 (juni–oktober)

Måltider på hotellet:

  • Frokostbuffé er inkludert
  • Halvpensjon mot betaling (frokost og middag. Inkludert i perioden 31. mai–28. september 2024)
  • All Inclusive mot betaling

Inkludert i hotellets All Inclusive:

  • Frokost, lunsj og middag i bufférestauranten
  • Vann, brus, lokal øl og vin til lunsj og middag
  • Vann og brus i en av hotellets barer
  • Kalde og varme snacks i en av hotellets barer
Aktuelle åpningstider i restauranter og barer opplyses ved ankomst til hotellet. Der det tilbys måltidspakker, kan tider og innhold bli endret uten forvarsel.

Basseng og strand

Hotel Aubamar Bali har flere basseng, hvorav ett basseng med fem svømmebaner for deg som vil mosjonssvømme. Ved det andre bassenget er det roligere og her er det også en bassengbar.
  • Basseng med fem svømmebaner
  • Basseng
  • Innendørsbasseng (oppvarmet til 30 grader)
  • Boblebad (2 stk., hvorav ett oppe ved takbaren)
  • Solsenger ved bassenget
  • Balisenger på bassengområdet
  • Parasoll ved bassenget
  • Badehåndklær mot depositum
Playa de Palma har en ca. fem kilometer lang strand med hvit finkornet sand. I Can Pastilla ligger det en 400 meter lang sandstrand, og i Arenal er stranden ca. 200 meter lang. På sørsiden av Mallorca, ca. 47 kilometer sydøst for Playa de Palma, ligger den fine stranden Es Trenc. Det er en ca. syv kilometer lang herlig sandstrand med krystallklart vann, ikke langt fra landsbyen Campos.

Strender i Playa de Palma

Den lange, velholdte sandstranden Playa de Palma er den beste i hele Palmabukten. Den er mellom 50 og 100 meter bred og strekker seg fra utkanten av Palma og fem kilometer videre. At stranden er så ren og velholdt kommer av at den er oppdelt i 15 mindre områder, såkalte "balnearios". Hvert område har sine egne barer, omkledningshytter, toaletter og dusjer. Serviceinnstilt strandpersonale setter sin ære i at nettopp deres del av stranden skal være den mest attraktive.
Det er tilbud om vannsportsaktiviteter som windsurfing, pedalbåter og vannscooter på stranden, og utleie av solsenger og parasoller. På strandpromenaden og i området rundt er det uteservering, puber, butikker og diskotek.

Trening og aktiviteter

For deg som ønsker litt ekstra luksus under ferieoppholdet, har hotellet en hyggelig spaavdeling hvor du kan ta badstue og bestille ulike velværebehandlinger. Det er også treningsrom og sykkelgarasje på hotellet.

Flere ganger i uken tilbyr hotellet underholdning i form av livemusikk eller DJ-opptredener ved bassengområdet eller på takterrassen.
  • Treningsrom
  • Spa
  • Spabehandlinger mot betaling
  • Badstue
  • Boblebad (utendørs)
  • Sykkelgarasje
  • Underholdning

Beliggenhet og transport

Turist- og strandområde med lokaltrafikk. Utelivet rundt hotellet er forstyrrende i sommermånedene.
  • Hotellet ligger i et turistområde
  • Hovedsentrum: 12 km Palma by
  • Nærmeste strand/badested: 200 m Playa de Palma
  • Kollektivtransport: 100 m (bussholdeplass)
  • Flyplass: 5,5 km Palma
  • Busstransporten stopper i Avinguda de Fra Joan Llabres (ca. 300 m).
Carrer del Pare Bartomeu Salvà, 14,
07600 Playa de Palma
+34971061400

Transport til reisemålet

Med Vings busstransport kommer du enkelt og trygt til hotellet ditt i Playa de Palma. Transport mellom flyplassen og hotellet er ikke inkludert i reisens pris, men du kan legge den til ved bestilling. Reisetiden fra flyplassen Palma de Mallorca rett utenfor Palma by til hotellet ditt er ca. 15–20 minutter (ca. 2–8 km), avhengig av trafikk og antall hotellstopp. Den eksakte bussruten er avhengig av lokale forhold og bestemmes på reisemålet. Du får mer informasjon ved ankomst. Les mer om transport.

Bestiller du en pakkereise med rutefly, anbefaler vi at du forhåndsbestiller privat transport til hotellet ditt. Det kan du gjøre online samtidig med at du bestiller reisen, eller ved å kontakte en reiserådgiver etterpå. All informasjon om hvordan og hvor sjåføren møter deg finner du i reisedokumentene dine. Les mer om transport når du reiser med rutefly.

PRISER OG BESTILLING