SID Cachaca Katamaran half day (CUBA)

Katamarantur med Cachaca - halv dag

Opplev friheten til sjøs, nyt havbrisen og se øya Sal fra en helt ny side om bord på katamaranen Cachaca som tar 24 passasjerer.

    Hurtigfakta

  • Ukedag:
    Tirsdag og torsdag
  • Varighet:
    Halvdagsutflukt ca kl. 09.00-12.00.
  • Pris:
    59 EUR pr. voksen, 59 EUR pr. barn.

    Drikke og snacks er inkludert.
  • Språk:
    Engelsktalende guide.
  • Lurt å ha med:
    Badetøy, håndkle og solkrem.
  • Viktig informasjon:
    Snorkleutstyr kan lånes.
  • Slik bestiller du:
    Hvis utflukten kan forhåndsbestilles før avreise, vil den komme opp under tilvalg når du bestiller reisen. Du kan også bestille den på "Min side", dersom du allerede har bestilt en reise. Hvis det fortsatt er ledige plasser, kan du også bestille utflukten hos Vingvertene på reisemålet.
  • Utflukten tilbys av:
    On Travel Solutions
Når katamaranen Cachaca forlater havnen, kan du se frem til noen avslappende timer på havet – med vinden i håret og solstrålene i ansiktet. Du blir tatt godt vare på av den hyggelige besetningen om bord, som serverer brus, juice, øl, vin og enkle snacks gjennom hele turen.

Med litt flaks får du øye på både flyvefisk og havskilpadder langs kysten. Vi gjør et badestopp, og du som vil kan låne snorkel- eller fiskeutstyr for å utforske livet under havoverflaten. Kapp Verde kan virkelig skryte av sitt krystallklare, behagelig tempererte vann.

En utflukt med Cachaca byr på en herlig ferieopplevelse for alle aldre.

Hvor blir jeg hentet når jeg skal være med på en utflukt? Hvordan fungerer det med bestilling og betaling? Her finner du alt du trenger å vite om våre utflukter.