- Hotellet ligger på stranden
- Nærmeste strand/badested: 0 m
- Flyplass: 110 km Malé
Royal Island Resort & Spa, Horubadhoo, Baa Atoll
Maldives
+960 660 0088
hello@villahotels.com.mv
For å komme deg til Royal Island Resort & Spa må du bestille transport med sjøfly eller innenriksfly og deretter speedbåt. Ved ankomst til flyplassen på Malé er det representanter fra hotellet som hjelper deg videre. Ventetid kan forekomme på flyplassen før videre transport til hotellet, samt ved hjemreise. Informasjon om transporttider gis av hotellet før avreise.
Bagasjen transporteres som regel med et annet fly og båt, så husk å pakke det mest nødvendige i håndbagasjen, da det kan ta noen timer før du får bagasjen på hotellet.
Bestilling av transport gjør du samtidig med bestilling av reisen, på vår hjemmeside eller på telefon til oss.
Ankommer du Malé flyplass før kl. 15.30, skjer transporten til hotellet med sjøfly eller med innenriksfly og speedbåt. Ankommer du Malé etter kl. 15.30, skjer transporten med innenriksfly og speedbåt.
Lander flyet ditt etter kl. 16.00 på Malés flyplass, må du bestille en overnatting på et hotell ved flyplassen. Det samme må du hvis hjemreisen er tidligere enn kl. 09.00. Da må du bestille overnatting på et hotell ved flyplassen til dagen før hjemreise. Vi hjelper deg med dette etter du har bestilt reisen.
Innenriksfly: ca. 25 minutter
Speedbåt: 10 minutter pluss ventetid
Sjøfly: ca. 35 minutter
Maksimal vekt bagasje: 20 kg
Maksimal vekt håndbagasje: 5 kg
Ekstra kilo utover dette koster ca. 5 USD
Pris for transport med innenriksfly + er ca. 4650,- pr. voksen tur/retur
Pris for transport er ca. 2350,- pr. barn tur/retur
Pris for transport med sjøfly er ca. 6400,- pr. voksen tur/retur
Pris for transport med sjøfly er ca. 3200,- pr. voksen tur/retur