Service til deg med matintoleranse

Er du allergisk eller har du gluten-, laktose- eller annen matvareintoleranse? På utvalgte Sunwing Family Resorts har vi egne ambassadører som er spesialister på matintoleranse.

Ta kontakt med hotellet senest to uker før avreise og fortell hvilke allergier du har. Har du spørsmål rundt allergi kan du også kontakte hotellet direkte. Hotellpersonalet besvarer gjerne spørsmål på e-post så lenge du skriver på engelsk. Vel fremme på hotellet får du en kontaktperson som fungerer som mellomledd mellom deg og hotellets kjøkken. Alle Mini Market på våre Sunwing Family Resorts tilbyr dessuten både glutenfrie og laktosefrie produkter.

Kontaktinfo til våre matambassadører

  • Sunwing Alcudia Beach: my.olsen@sunwing.net – svarer innen 24 timer

  • Sunwing Arguineguín Seafront: arguineguin@sunwing.net – svarer innen 24 timer

  • Sunwing Cala Bona Beach: cala.bona@sunwing.net – svarer innen 24 timer når hotellet er åpent. Fra midten av februar til midten av april svarer de innen 48 timer man– fre. Fra november til midten av februar er hotellet stengt, kontakt da info@ving.no

  • Sunwing Fañabé Beach: fanabe@sunwing.net – svarer innen 24 timer

  • Sunwing Kallithea Beach: kallithea@sunwing.net – svarer innen 24 timer. Når hotellet er stengt svarer de innen 24 timer man– fre

  • Sunwing Makrigialos Beach: makrigialos@sunwing.net – svarer innen 24 timer. Når hotellet er stengt svarer de innen 24 timer man–fre

  • Ocean Beach Club Kreta: crete@oceanbeachclub.net – svarer innen 24 timer. Når hotellet er stengt svarer de innen 24 timer man–fre

  • Ocean Beach Club Gran Canaria: grancanaria@oceanbeachclub.net – svarer innen 24 timer. Når hotellet er stengt svarer de innen 24 timer man–fre

  • Sunwing Sandy Bay Beach: sandy.bay@sunwing.net – svarer innen 24 timer

  • Sunwing Side Beach: sidebeach@sunwing.net – svarer innen 24 timer når hotellet er åpent. Når hotellet er stengt svarer de innen 36 timer man–fre

E-postadresse til øvrige hotell dersom du har spørsmål om matintoleranse:

  • Sunwing Kamala Beach: kamalabeach@sunwing.net – svarer innen 24 timer

  • Sunwing Bangtao Beach; bangtaobeach@sunwing.net – svarer innen 24 timer

*Gjelder på våre Sunwing Family Resort på Gran Canaria, Tenerife, Kreta, Rhodos, Kypros, Mallorca og i Tyrkia

FINN UT MER OM SUNWING FAMILY RESORTS